Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Aktualności

 • 22 stycznia 2019

  Terminale płatnicze – niezbędne narzędzie każdego przedsiębiorcy

  Możliwość dokonania płatności bez użycia gotówki to w obecnych czasach standard. Tego oczekują od firm klienci. Chcemy płacić kartą wszędzie gdzie to możliwe – w sklepie, w restauracji, w salonie fryzjerskim. Ten rodzaj transakcji jest tak popularny, że część osób całkowicie zrezygnowała z posiadania gotówki. Niestety, w naszym kraju nadal jest wiele firm, w których nie zapłacisz kartą. Co wtedy robisz? Zmieniasz restaurację, fryzjera bądź sklep na taki gdzie kartą zapłacisz. Wielu przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy jak wiele traci pozbawiając swoich klientów możliwości dokonywania płatności bezgotówkowo. To po prostu najprostsza droga do tego by klienta stracić...

 • 23 listopada 2018

  System kolejkowy - oszczędność czasu i pieniędzy

  Sprawna obsługa klienta to dziś wartość wielce pożądana na rynku. Nie mamy czasu, ciągle się gdzieś śpieszymy, wszystkie sprawy chcemy załatwiać sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Kolejki, bałagan i długi czas oczekiwania rodzą frustrację i często powodują, że rezygnujemy z usług danej firmy na rzecz innej, gdzie obsługa petentów jest sprawniejsza. Nic dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na rozwiązanie jakim są systemy kolejkowe. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, że kolejkomat to idealne rozwiązanie również dla Twojego biznesu.

 • 30 grudnia 2014

  Nowoczesne systemy kolejkowe - pomagają sprzedawać i kreować wizerunek

  Systemy kolejkowe to nie tylko urządzenia służące do „wydawania numerków”, ale przede wszystkim zbiór różnych elementów, które przekładają się na ogólne wrażenie klienta podczas kontaktu z firmą, marką czy instytucją. Nowoczesne kolejkomaty pozwalają na zarządzanie nie tylko przepływem, ale też obsługą klientów. Zobaczmy, jak to wygląda w praktyce.

 • 30 grudnia 2014

  Kolejkomaty zmieniają oblicze instytucji użyteczności publicznej

  Instytucje użyteczności publicznej uważane są często za miejsca, w których nie szanuje się czasu obywatela, nie liczy z jego potrzebami i nie pomaga w rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłasza. Tak być jednak nie musi! Niewielka zmiana pozwala na znaczne podniesienie jego satysfakcji. Najlepszym dowodem na to są urzędy, które zdecydowały się na wdrożenie systemów kolejkowych.

 • 02 grudnia 2014

  Chcesz poprawić wydajność swoich pracowników? Zainwestuj w kolejkomat!

  W krajach wysokorozwiniętych podstawowym kosztem zwiększającym cenę towarów i usług jest koszt pracy. Dlatego też tak istotne jest, aby wydajność i efektywność pracowników była możliwie największa. Dotyczy to również punktów usługowych, w przypadku których bardzo trudno jest sprawować nad nią kontrolę i wprowadzać działania mające na celu jej optymalizację. Zadaniem osoby pracującej w punkcie usługowym jest profesjonalna pomoc klientowi, który się do niego zgłosił.

 • 26 listopada 2014

  Służba zdrowia otwarta na potrzeby pacjentów

  Służba zdrowia stoi obecnie przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest m.in. poprawa zarządzania kolejką oraz strefą oczekiwania a także ułatwienie przemieszczania się pacjenta pomiędzy gabinetami i oddziałami. W większości polskich przychodni i szpitali nadal jeszcze funkcjonuje archaiczny system, polegający na samodzielnym pilnowaniu swojej kolejki. Każe on pacjentom spędzać nierzadko godziny przed drzwiami gabinetu zanim będą mogli skorzystać z pomocy lekarskiej. Opuszczenie kolejki nawet na kilka minut skutkuje często utratą swojego miejsca. Nic dziwnego, że pacjenci stają się coraz bardziej sfrustrowani, a wizyta w placówce medycznej kojarzy im się przede wszystkim z ogromną stratą czasu. Tak być jednak nie musi!

 • 04 czerwca 2014

  Po prawko w kolejkomacie

  Od dzisiaj w Wydziale Komunikacji i  Dróg Starostwa w Oleśnicy działa system regulujący kolejkę - kolejkomat.

  W Starostwie przy Wydziale Komunikacji i Dróg zainstalowany został automat wydający bilety. Dostępne są dwie opcje: Rejestracja Pojazdów oraz Prawo jazdy. Wybierając Rejestrację Pojazdów załatwić można wszystkie sprawy związane z pojazdami, czyli m.in. rejestrację aut, zgłoszenia sprzedaży, dokonywanie adnotacji w dowodach rejestracyjnych, jak. np. hak, gaz, itp.

 • 04 maja 2014

  Na co zwrócić uwagę wybierając dostawcę systemu kolejkowego

  Popularność systemów kolejkowych sprawia, że na rynku pojawiają się coraz liczniej firmy oferujące ich zaprojektowanie oraz instalację. Niektóre są nawet w stanie wykonać tę usługę za bardzo atrakcyjną cenę. Jednakże, czy są one również godne zaufania? Na co warto zwrócić uwagę wybierając dostawcę tego typu rozwiązań?

 • 30 kwietnia 2014

  Kroki działania systemu kolejkowego

  Systemy kolejkowe to zestawy urządzeń, które pozwalają poprawić zarówno wydajność pracowników, jak i komfort oczekiwania petentów na załatwienie spraw, z którymi przychodzą. Sposób ich działania opiera się na siedmiu krokach, które występują w każdym możliwym układzie, bez względu na stopień zaawansowania samego systemu.

 • 19 marca 2014

  Terminal płatniczy, a płacenie kartą

  Coraz więcej klientów płaci za zakupy i usługi przelewam internetowym i kartą. Karta stała się synonimem transakcji bezgotówkowej, która opłaca się, np. przy optymalizacji wydatków. Żeby jednak była możliwa, w sklepie musi być terminal płatniczy.