Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Aktualności

 • 30 grudnia 2014

  Nowoczesne systemy kolejkowe - pomagają sprzedawać i kreować wizerunek

  Systemy kolejkowe to nie tylko urządzenia służące do „wydawania numerków”, ale przede wszystkim zbiór różnych elementów, które przekładają się na ogólne wrażenie klienta podczas kontaktu z firmą, marką czy instytucją. Nowoczesne kolejkomaty pozwalają na zarządzanie nie tylko przepływem, ale też obsługą klientów. Zobaczmy, jak to wygląda w praktyce.

 • 30 grudnia 2014

  Kolejkomaty zmieniają oblicze instytucji użyteczności publicznej

  Instytucje użyteczności publicznej uważane są często za miejsca, w których nie szanuje się czasu obywatela, nie liczy z jego potrzebami i nie pomaga w rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłasza. Tak być jednak nie musi! Niewielka zmiana pozwala na znaczne podniesienie jego satysfakcji. Najlepszym dowodem na to są urzędy, które zdecydowały się na wdrożenie systemów kolejkowych.

 • 02 grudnia 2014

  Chcesz poprawić wydajność swoich pracowników? Zainwestuj w kolejkomat!

  W krajach wysokorozwiniętych podstawowym kosztem zwiększającym cenę towarów i usług jest koszt pracy. Dlatego też tak istotne jest, aby wydajność i efektywność pracowników była możliwie największa. Dotyczy to również punktów usługowych, w przypadku których bardzo trudno jest sprawować nad nią kontrolę i wprowadzać działania mające na celu jej optymalizację. Zadaniem osoby pracującej w punkcie usługowym jest profesjonalna pomoc klientowi, który się do niego zgłosił.

 • 26 listopada 2014

  Służba zdrowia otwarta na potrzeby pacjentów

  Służba zdrowia stoi obecnie przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest m.in. poprawa zarządzania kolejką oraz strefą oczekiwania a także ułatwienie przemieszczania się pacjenta pomiędzy gabinetami i oddziałami. W większości polskich przychodni i szpitali nadal jeszcze funkcjonuje archaiczny system, polegający na samodzielnym pilnowaniu swojej kolejki. Każe on pacjentom spędzać nierzadko godziny przed drzwiami gabinetu zanim będą mogli skorzystać z pomocy lekarskiej. Opuszczenie kolejki nawet na kilka minut skutkuje często utratą swojego miejsca. Nic dziwnego, że pacjenci stają się coraz bardziej sfrustrowani, a wizyta w placówce medycznej kojarzy im się przede wszystkim z ogromną stratą czasu. Tak być jednak nie musi!

 • 04 czerwca 2014

  Po prawko w kolejkomacie

  Od dzisiaj w Wydziale Komunikacji i  Dróg Starostwa w Oleśnicy działa system regulujący kolejkę - kolejkomat.

  W Starostwie przy Wydziale Komunikacji i Dróg zainstalowany został automat wydający bilety. Dostępne są dwie opcje: Rejestracja Pojazdów oraz Prawo jazdy. Wybierając Rejestrację Pojazdów załatwić można wszystkie sprawy związane z pojazdami, czyli m.in. rejestrację aut, zgłoszenia sprzedaży, dokonywanie adnotacji w dowodach rejestracyjnych, jak. np. hak, gaz, itp.

 • 04 maja 2014

  Na co zwrócić uwagę wybierając dostawcę systemu kolejkowego

  Popularność systemów kolejkowych sprawia, że na rynku pojawiają się coraz liczniej firmy oferujące ich zaprojektowanie oraz instalację. Niektóre są nawet w stanie wykonać tę usługę za bardzo atrakcyjną cenę. Jednakże, czy są one również godne zaufania? Na co warto zwrócić uwagę wybierając dostawcę tego typu rozwiązań?

 • 30 kwietnia 2014

  Kroki działania systemu kolejkowego

  Systemy kolejkowe to zestawy urządzeń, które pozwalają poprawić zarówno wydajność pracowników, jak i komfort oczekiwania petentów na załatwienie spraw, z którymi przychodzą. Sposób ich działania opiera się na siedmiu krokach, które występują w każdym możliwym układzie, bez względu na stopień zaawansowania samego systemu.

 • 19 marca 2014

  Terminal płatniczy, a płacenie kartą

  Coraz więcej klientów płaci za zakupy i usługi przelewam internetowym i kartą. Karta stała się synonimem transakcji bezgotówkowej, która opłaca się, np. przy optymalizacji wydatków. Żeby jednak była możliwa, w sklepie musi być terminal płatniczy.

 • 12 lutego 2014

  Kolejkomat pomaga bezrobotnym

  Kolejkomat to urządzenie uniwersalne, stosowane w instytucjach, gdzie ilość interesantów jest większa niż pracowników. Instalowany jest także w urzędach, np. Powiatowych Urzędach Pracy. Własny kolejkomat posiada Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.

 • 12 lutego 2014

  Terminal płatniczy, czyli szybki sposób na opłacenie rachunków

  Karta bankomatowa lub kredytowa jest powszechnie stosowanym środkiem płatniczym. To alternatywa dla opłat gotówkowych. Możesz jej użyć w kasie, płacąc za zakupy i usługi. Aby było to możliwe, sklep musi posiadać terminal płatniczy.