Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Aktualności

 • 19 marca 2014

  Terminal płatniczy, a płacenie kartą

  Coraz więcej klientów płaci za zakupy i usługi przelewam internetowym i kartą. Karta stała się synonimem transakcji bezgotówkowej, która opłaca się, np. przy optymalizacji wydatków. Żeby jednak była możliwa, w sklepie musi być terminal płatniczy.

 • 12 lutego 2014

  Kolejkomat pomaga bezrobotnym

  Kolejkomat to urządzenie uniwersalne, stosowane w instytucjach, gdzie ilość interesantów jest większa niż pracowników. Instalowany jest także w urzędach, np. Powiatowych Urzędach Pracy. Własny kolejkomat posiada Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.

 • 12 lutego 2014

  Terminal płatniczy, czyli szybki sposób na opłacenie rachunków

  Karta bankomatowa lub kredytowa jest powszechnie stosowanym środkiem płatniczym. To alternatywa dla opłat gotówkowych. Możesz jej użyć w kasie, płacąc za zakupy i usługi. Aby było to możliwe, sklep musi posiadać terminal płatniczy.

 • 09 stycznia 2014

  Czy systemy kolejkowe można dopasować do każdych wymagań?

  Od momentu wprowadzenia ich na rynek, systemy kolejkowe sprawdzają się idealnie w każdym miejscu, gdzie pracownicy firmy lub instytucji spotykają się twarzą w twarz z petentami. Nie tylko pozwalają uporządkować kolejność odwiedzających, ale zapewniają przy okazji znacznie większy komfort oczekiwania na swoją kolej.
 • 09 stycznia 2014

  Zalety posiadania terminali płatniczych

  Odkąd w Polsce pojawiła się na dobre bankowość elektroniczna, nastąpił znaczny spadek transakcji gotówkowych. Jest to związane przede wszystkim z wygodą, jaką przynoszą ze sobą te nowoczesne rozwiązania.

  Dziś zamiast wypełniać skomplikowane druki i czekać w kolejce na poczcie można w przeciągu ledwie paru minut przygotować oraz wysłać przelew do dowolnego banku na świecie. A pieniądze, zamiast wędrować nawet kilka tygodni, znajdą się w miejscu docelowym jeśli nie natychmiast to w przeciągu kilkunastu kolejnych godzin.

 • 22 listopada 2013

  Z jakich elementów składa się system kolejkowy?

  Systemy kolejkowe zyskują coraz bardziej na znaczeniu. Przede wszystkim dlatego, że oferują możliwość zarządzania ruchem klientów, sprzyjając tym samym ich zadowoleniu, oraz skracając średni czas potrzebny na załatwienie jego sprawy.
  Warto więc wiedzieć, z jakich elementów się składają.
   

 • 22 listopada 2013

  Gdzie najlepiej sprawdzają się systemy kolejkowe?

  Systemy kolejkowe rozprzestrzeniły się po licznych firmach i instytucjach. W wielu miejscach, gdzie występuje bezpośrednia interakcja z klientem prędzej, czy później instaluje się choćby najprostsze urządzenia. Bowiem nawet standardowe systemy są w stanie znacznie usprawnić pracę niejednego punktu obsługi.
  Czy jednak warto instalować je w każdym możliwym miejscu? Czy wszędzie sprawdzają się tak samo dobrze?

 • 27 września 2013

  Dlaczego warto wprowadzić w firmie system kolejkowy?

  Czy Twoja firma obsługuje codziennie wielu klientów? Czy można liczyć ich w dziesiątkach, albo nawet setkach?

  Jeśli tak, z pewnością warto wprowadzić do niej system kolejkowy. Jest to doskonałe rozwiązanie, z którego korzysta już wiele różnego rodzaju instytucji.

 • 27 września 2013

  Terminale płatnicze - sposób na szybkie płatności

  Nowoczesna bankowość, dostęp do konta przez internet, płatności kilkoma kliknięciami - takie wynalazki spowodowały, że w naszych portfelach znajduje się coraz mniej gotówki. Zastępują ją karty debetowe, kredytowe, lub posiadające specjalne moduły modnych ostatnio transakcji zbliżeniowych.

 • 29 lutego 2012

  Spółka DASOFT otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 w 2 kategoriach

  Miło nam poinformować, że decyzją kapituły konkursu Jakość Roku 2011r, Spółka DASOFT otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 w 2 kategoriach: "Produkt za terminal Spectra Creon" i "Usługa za ogólnopolski serwis IT".