Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Oferta

Badanie satysfakcji klienta

System Zbierania Opinii Klientów RATE-IT

Informacje ogólne

System zbierania opinii klientów RATE-IT to popularne na całym świecie idealne rozwiązanie, która pomaga przedsiębiorstwom we wdrożeniu i realizacji procesu monitorowania informacji zwrotnej od klienta. Nasz system oparty jest o unikalne urządzenia elektroniczne, które udostępniają w czasie rzeczywistym oceny obsługi klientów, zbierane po zakończeniu procesu obsługi. Teraz, za jednym naciśnięciem przycisku klienci mogą w ciągu kilku sekund przekazać co dokładnie myślą o Państwa Firmie, Pracownikach i Usługach.

Szczegóły techniczne

Rate It to produkt przeznaczony do zbierania danych statystycznych dotyczących jakości usług i opinii w placówkach świadczących usługi zorientowane na klienta. Oprogramowanie w połączeniu ze sprzętowymi klawiaturami do oceny jest łatwe do wdrożenia i obsługi. Aplikacja internetowa wchodząca w skład oprogramowania Rate-it  umożliwia łatwy i wygodny dostęp do zasobów systemowych, ustawień i statystyk. Zestaw zintegrowanych narzędzi do analizy danych statystycznych zapewnia zdolność do natychmiastowego generowania raportów i wykresów bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Bezprzewodowe klawiatury do oceny dzięki mobilności niwelują koszty okablowania. Gromadzenie danych z wielu placówek w jednym pliku bazy danych jest możliwe dzięki systemowi Rate-It przeznaczonymi dla Klientów sieciowych.

RATE-IT umożliwia dokładne badanie jakości obsługi klienta, tworząc system pomiarowy w celu równomiernego podnoszenia poziomu obsługi, aż do osiągnięcia oczekiwanego standardu.

Zalety systemu:

  • Zbieranie i raportowanie informacji przydatnych w działalności
  • Możliwość monitorowania ocen klientów w czasie rzeczywistym
  • Zbieranie informacji o wybranych pracownikach lub lokalizacjach
  • Szybki i łatwy do użycia przez klientów
  • Szybkość reakcji
  • Statystyka według opinii i eksport danych do MS Excel
  • Łatwy do wdrożenia
  • Niski koszt

Chcesz poprawić jakość obsługi i zwiększyć satysfakcję Klientów, nie czekaj wprowadź RATE IT w swojej firmie.
Aby uzyskać ofertę cenową prosimy o kontakt.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Produkt jest chroniony zastrzeżonym znakiem towarowym Akis Technologies. Informacje tu zawarte nie mogą być powielane w jakiejkolwiek formie ani za pomocą jakichkolwiek środków - graficznych, elektronicznych lub mechanicznych, w tym fotokopiowania, nagrywania. Powielanie, kopiowanie produktu stanowi naruszenie praw własnościowych i intelektualnych Akis Technologies.