Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Systemy kolejkowe

Doświadczenie i wdrożenia

DASOFT posiada na swoim koncie wdrożenia systemów kolejkowych w prawie tysiącu lokalizacji, wszystkie zakończone sukcesem i licznymi referencjami.

Jesteśmy jednym z liderów w tej branży na rynku polskim, mamy również na koncie wiele wdrożeń systemów centralnych u dużych klientów sieciowych w tym między innymi w 120 placówkach T-Mobile, 35 placówkach Poczty Polskiej, 16 BOK UPC Polska 16 biurach Tauron Obsługa Klienta.

Niewątpliwą przewagą naszej firmy nad konkurencją jest fakt posiadania rozbudowanej sieci serwisowej obejmującej ponad 35 Biur Serwisowych na terenie całego kraju. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia Klientów sieciowych posiadających rozproszoną sieć lokalizacji. W razie problemów serwis dociera na miejsce w ciągu zaledwie kilku godzin. W ostatnim czasie na rynku polskim pojawiło się wiele małych niedoświadczonych wykonawców, którzy starają się zachęcić klientów do wybrania ich produktów niską ceną i długim czasem gwarancji. Należy jednak pamiętać, ze tylko współpraca z dużym i doświadczonym partnerem daje gwarancję wysokiej jakości samego produktu jak i jego późniejszej obsługi i wsparcia.

Poniżej zamieszczamy przykładowe referencje z wdrożeń systemów kolejkowych: