Systemy kolejkowe i serwis urządzeń w tym terminali płatniczych

Urządzenia

Dyspensery biletów

Jednym z podstawowych podzespołów systemów kolejkowych są dyspensery wydające bilety. Są to urządzenia stojące zazwyczaj przy wejściu do placówki, wyposażone w przyciski mechaniczne lub ekran dotykowy oraz drukarkę, przy pomocy których Klient wybiera interesującą go kategorię obsługi i otrzymuje bilet z numerem.

W swojej ofercie posiadamy zarówno dyspensery przyciskowe jak również dotykowe z ekranami 7, 17 i 19 cali.

Przewagą zastosowania dyspenserów z ekranami dotykowymi nad tradycyjnymi jest możliwość definiowania dowolnej ilości ekranów począwszy od ekranu powitalnego, dowolnej ilości ekranów z przyciskami przypisanymi do spraw i konkretnych osób w placówce, dowolnej stylistyki graficznej tła i przycisków na ekranach pomocy kończąc. Same dyspensery biletów mogą dodatkowo zostać wyposażone w rozmaite czytniki służące do identyfikacji naszych klientów jak np. czytniki kart magnetycznych czy w wyjątkowych przypadkach nawet czytniki linii papilarnych.

Poniżej prezentujemy 3 podstawowe modele dyspenserów znajdujące się w naszej ofercie. Po za poniższymi wzorami dostarczamy dyspensery naścienne wiszące oraz urządzenia dostosowane stylistycznie do projektów architektonicznych placówek obsługi klienta i wyposażonych we wskazane przez zamawiającego czytniki zintegrowane z systemem.